FAQ

Sepsali jsme pro Vás odpovědi na nejčastější otázky. Než budeš psát email kvůli dotazům, mrkni nejdřív sem. 🙂

1) Proč jet na Obrok?

Rovering! Zkušenosti! Přednášky! Služba! Ale nebudeme kecat, jsou to hlavně kamarádi, zábava a neskutečné zážitky.

2) Kdy bude spuštěná registrace a eshop?

Stačí sledovat náš facebook nebo web a rozhodně Ti tato informace neuteče.

3) Jaký bude program akce?

Program bude jiný, ale stejný. Víc se dozvíš, až bude spuštěná registrace na program. Ale ani ta neprozradí, co všechno Tě čeká. Můžeme poradit jen jedno – sleduj sociální sítě a nech se překvapit!

4) Chci jet, ale nemám s kým, co mám dělat?

Prioritou je, aby se Obroku účastnil celý roverský kmen z Tvého střediska. Zkus se zeptat roverů a rangers ze střediska přemluvit je, aby jeli. Pokud to nevyjde, zkus kontaktovat krajského roverského zpravodaje. Poslední možností je zkusit si někoho sehnat na oficiální facebookové události Obroku, třeba budeš mít štěstí. 🙂

5) Jak je to s věkovou hranicí?

Jestli jsi narozen(a) mezi daty 6. 7. 1999 a 6. 7. 2002, můžeš jet na Obrok jako účastník. Pokud ses narodil(a) v rozmezí 6. 7. 1993 až 6. 7. 1999, můžeš jet jako účastník anebo jako servis tým. Když jsi světlo světa spatřil(a) dříve než 6. 7. 1993, Tvou jedinou možností je jet jako servis tým.

6) Jaké jsou podmínky registrované skupiny na Obrok?

V registrované skupině musí být nejméně 4 lidi a z toho aspoň jeden ve věku 18–24 let.

7) Chci se přihlásit jako servisák – mohu si vybrat, co budu dělat?

Při odesílání přihlášky dostaneš možnost uvést, co chceš dělat. Nezapomeň to prosím vyplnit. Budeme se snažit splnit Tvé přání, ale zase nemůže 300 lidí čistit ToiToiky a jen 3 nám vařit kafe 🙂

8) Co se stane, když budou zase povodně, jako na Obroku 2013?

Povodní se bát nemusíte, místo konání akce je daleko od rozvodněných řek a tým zázemí má připravený krizový plán. Ať se stane cokoliv, bude o Vás dobře postaráno. 🙂

9) Jak bude zajištěné jídlo?

Jídlo si zajišťuje každá registrovaná skupina sama. My pro vás zajistíme krčmu, čajovnu Tunel a třeba i něco navíc. Bude zajištěn dostatek pitné vody (i na mytí nádobí) a místo na vaření.

10) Mohu přijet na Obrok autem?

Můžeš, ale nejsme schopni Ti zaručit parkovací místo, proto bude lepší, když dorazíš hromadnou dopravou. Místo konání akce je dobře dostupné vlakem.

11) Je lepší Starobrno anebo Plzeň?

Za nás rozhodně Plzeň, ale na Obrok žádný alkohol nepatří.

12) Jak bude zajištěna bezpečnost a hygiena?

Nemusíte se ničeho bát. Areál bude oplocený a o ostrahu se nám bude starat SOSka. Ohledně hygieny – zajištění ToiToi a sprch je samozřejmostí.

     
info@obrok17.cz

nahoru

logo_skaut